FİYAT TEKLİFİ ALIN
Mobil İskele
TEKERLEKLİ MOBİL İŞ İSKELESİ NEDİR:
Mobil iskeleler ya da bilinen adıyla tekerlekli iskeleler, mekân içerisinde ya da dış cephede istenilen yükseklik ve genişlikte platform oluşturularak, özellikle tavan, asma tavan gibi yüzeylerde aydınlatma, boya, kaplama gibi alanlarda iş iskelesi olarak kullanılır. Yüksek mesafeli sabit olmayan çalışmalar esnasında, hareket kabiliyeti olması ve istenilen yerde frenli tekerlekleri sayesinde kilitlenebilmesinden dolayı işinize hız ve hareket imkânı katar. Tekerlekli, mobil, seyyar iskele sistemleri, genellikle iç mekânlarda ve düzgün zeminli geniş alanlarda kullanılan tekerlekli, yer değiştirebilir mobil iskele sistemleridir. Çalışma alanındaki genişlikten dolayı yapılacak iş ve çalışan işçi açısından seri ve rahat bir çalışma ortamı sağlar aynı zamanda portatif olan mobil iskeleler kolay bir şekilde depolanabilir ve yüksekte güvenlikli çalışma sistemlerinin vazgeçilmez birimlerindendirler.

iletisim@tekniksafety.com adresine mail atarak özel tasarımlarınız için firmamızla temasa geçebilir ve istediğiniz özelliklerde mobil iskele imalatı için bilgi alabilirsiniz. Mobil iş iskelesi sistemlerine dair test raporlarımızı sertifikalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

MOBİL İSKELELERİN ÖZELLİKLERİ:
İskele dikmeleri 48x3 mm,yan korumalar 48x2,5 mm çapraz bağlantı kolları 48x2,5 mm TSE belgeli sanayi borusundan imal edilmiş olup ürünler isteğe bağlı boyalı veya sıcak daldırma galvanizdir. İstenildiği yere ve yöne kolay şekilde hareket ettirilebilir. Taşınması kolaydır. Stoklama durumunda fazla yer kaplamaz. Mobil iş iskelelerinin isteğe göre özel ölçüde üretimi de yapılabilmektedir. Çelik yürüme platformları yardımı ile istenilen yüksekliğe ulaşıncaya kadar, bir sıra doğu-batı yönünde, diğer sıra kuzey-güney yönünde kuruluma devam edilir. 2 kişi tarafından rahatlıkla kurulumu gerçekleştirilebilir. Tekerlekli alt çerçeveler karşılıklı yerleştirilir. 1 adet standart çiftli çapraz bağlantı alt çerçeve yatayı üzerindeki pimlere yere paralel olarak geçirilir. Alt çerçeve yanlarındaki pimlere de çiftli çapraz bağlantılar geçirilerek ana parça sabit hale getirilmiş olur. Kurulum ve kullanım esnasında mutlaka güvenlik emniyet kemeri ve baret kullanılmalıdır.