Baret 3M Peltor G3000
3M Peltor G3000 - ÖZELLİKLER:

  • 3M G3000 Baret, ormancılık ve sanayi işçileri ile yakın işbirliği içerisinde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
  • Etkin koruma sağlamak için zorlu gereksinimlerin karşılanması gereken çalışma ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  • Mükemmel havalandırma ve iyi görüş alanı sağlayan Peltor G3000 bugün piyasada bulunan az sayıdaki en hafif baretlerden biridir.
  • Ayarlanabilir Vidalı 6 farklı renk ve yüksek görünebilirlik sağlayan seçenekleri bulunur. Peltor G3000 Baret özelikle sıcak ortamlarda, iyi havalandırma rahatlık için bir zorunluluktur. Peltor G3000 serbest hava akımına izin verir. Baret üzerinde yer alan havalandırma delikleri ile bir arada sunulan bu özellik, konforu arttırarak çalışanların bareti sürekli takmalarını ve daha etkin & güvenli bir baş koruma sağlar. Herhangi bir logo veya marka adı gibi yazılar için düz yüzeye sahiptir. Baretin arkasına uzatılan kenar ense bölgesi için ekstra bir koruma sağlar. Ayarlanabilir vidalı bağlantılı oluşu kullanıcıya konfor sunar. G3000, baret ile birlikte kullanılan kulaklıklar için optimal uyum ve maksi_mum ayarlanabilirlik sağlayan özel bir profil tasarımına sahiptir. Kulaklık ve vizör gibi aksesuarların barete takılmasını sağlayan bağlantı noktası. En yüksek konfor ve hijyen için değiştirilmesi kolay olup, vinil (PVC) veya yumuşak deriden üretilmiştir. G3000 Baret, ormancılık ve endüstri işçileri ile yakın işbirliği içerisinde tasarlanmıştır. Etkili koruma, mükemmel havalandırma ve maksimum görüş alanı gerektiren çetin ortamlarda kullanılması için tasarlanmıştır.